Переможці конкурсу «Кращий інноваційний проект»

На знімку зліва направо: Майлунець Наталя, Яструб Катерина, Тетюхін Сергій, Зацерклянний Мелентій

У рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Одеса на 2019-2021 роки Одеською міською радою проведено конкурс «Кращий інноваційний проект».
Конкурсною комісією було прийнято до участі у конкурсі 15 заявок від громадян і юридичних осіб за номінаціями:
1. «Краща інноваційна ідея».
2. «Краща соціальна інновація».
Члени конкурсної комісії заслухали всі проекти і оцінили їх за чотирма критеріями: актуальність, соціальна значимість, інноваційний підхід і можливість реалізації проекту у реальних умовах.
Після розрахунку по кожному з проектів середньої оцінки від усіх членів конкурсної комісії було складено рейтинг проектів і таким чином визначено переможців.
28 листопада 2019 року у Малій залі Одеської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений підведенню підсумків конкурсу «Кращий інноваційний проект», на якому були нагороджені переможці та учасники конкурсу.
Директор департаменту економічного розвитку Одеської міської ради – заступник голови конкурсної комісії Сергій Тетюхін вручив переможцям та учасникам конкурсу подарунки та дипломи відповідно до місць, які вони зайняли:
I місце – ноутбук і диплом переможця конкурсу;
II місце – електронна книга і диплом учасника конкурсу;
III місце – смарт-годинник і диплом учасника конкурсу;
учасник – Рower bank і диплом учасника конкурсу.

Номінація «Краща інноваційна ідея»
І місце – проект «Викиди підприємств галузі хлібопродуктів та їх використання» – колектив авторів: Яструб Катерина Василівна, Майлунець Наталя Володимирівна (студентки факультету нафти, газу та екології) та Зацерклянний Мелентій Мелентійович (доцент кафедри теплофізики та прикладної екології).
конкурс 2