Засідання кафедри №6

Шановні колеги!
28 лютого 2020 р. відбудеться засідання кафедри теплофізики та прикладної екології

Порядок денний:
1. Про ліквідацію академічної заборгованості студентами. (Викладачі, зав. кафедри)
2. Про виконання програм переддипломної практики. (Керівники практики)
3. Аналіз роботи у системі дистанційного навчання та проведення дистанційного модуля. (Викладачі, Д.О. Івченко)
4. Звіти викладачів з виконання планів методичної та наукової роботи у період з грудня 2019 р. по лютий 2020 р.
5. Звіти з виконання планів роботи навчально-допоміжного персоналу у період з грудня 2019 р. по лютий 2020 р.
6. Розгляд та затвердження методичних матеріалів навчальних дисциплін.
7. Про готовність кафедри до ІІ семестру 2019/20 н.р. (Викладачі, зав. лабораторій, зав. кафедри)
8. Рекомендація щодо обрання за конкурсом на посаду професора кафедри теплофізики та прикладної екології.
9. Про забезпечення техніки безпеки та охорони праці. (Зав. лабораторій, зав. кафедри)
10. Про запобігання корупції та протидію хабарництву. (Члени ради факультету)